Masz prawo rozumieć to innowacyjne, nowoczesne i interesujące kursy z dziedziny prawa, zaprojektowane w zgodzie z najnowocześniejszymi badaniami z zakresu metodyki i nauczania dorosłych. 

DLA KOGO?

Kursy kierujemy do wszystkich zainteresowanych prawem, w szczególności zaś do firm ubezpieczeniowych, tych wszystkich organizacji, które mają na co dzień styczność z prawem cywilnym i handlowym oraz osób prowadzących własną działalność gospodarczą.
Zapraszamy również studentów i fascynatów na powtórki przedegzaminacyjne i intelektualne przygody z zagadnieniami prawniczymi!

Jeśli poszukujesz nowocześnie zaprojektowanych szkoleń z dziedziny prawa, które w interesujący sposób przeprowadzą Cię przez gąszcz słownictwa, przybliżą kluczowe koncepty prawnicze i dostarczą narzędzi oraz języka do tego, by naprawdę prawo ZROZUMIEĆ – zapraszamy!

O NASZYCH KURSACH

Stworzyliśmy innowacyjny cykl szkoleń, które bazują nie tylko na tekstach, ale też obrazowaniu najbardziej skomplikowanych zagadnień w formie wizualnej. Dzięki temu uczysz się poprzez wysłuchane i przeczytane słowa, ale wspomagają Cię animacje, obrazy i grafy. Dodatkowo każdej treści towarzyszy szereg zadań, które sprawią, że Twój proces przyswajania wiedzy będzie płynny i interesujący tak, byś nie musiał / nie musiała bazować wyłącznie na obejrzanym filmie i swoich notatkach.

Specjalnie przygotowane materiały do pobrania posłużą Ci do szybkiego przypomnienia sobie kluczowych treści kursu po wygaśnięciu dostępu, zaś gdy rozwiążesz wszystkie testy, otrzymasz certyfikat potwierdzający rzeczywiste uzyskanie określonego poziomu wiedzy.